RipCurl
SurfTravel na Facebooku SurfTravel na Twitteru SurfTravel na YouTube

SurfCamp.cz

Australská surfová značka Rip Curl spolu se Surf Travel pořádá letecké zájezdy, pro které se vžil anglický název „Surf Camp“. Atraktivní dovolená spojená s výukou surfingu je určena pro úplné začátečníky i pokročilé surfaře. Aktivní dovolená nebo chcete – li surf kemp, probíhá každoročně během letní sezóny v Portugalsku (červen – říjen). Příležitostně také během podzimu organizujeme (listopad – prosinec) plavbu na 12ti metrovém katamaránu po Kanárských ostrovech, v zimě dáváme přednost teplým krajům. Leden – únor surfujeme na Srí Lance, březen patřil posledních 5 let Maroku, duben a květen “ostrovu Bohů” – Bali.


Surf Camp je určen úplným začátečníkům a začínajícím surfařům. Na své si také přijdou pokročilý jezdci, nezávislí cestovatelé i nesurfující doprovod. Během týdenního kempu (min. délka pobytu) si osvojíte jízdu na menších vlnách nebo uděláte další krok ke zdokonalení „Vašeho surfingu“.

Každý týden je koncipován tak, aby byl dostatek času na intenzivní trénink i následnou – velmi důležitou – relaxaci, opalování či cestování.

Během sezón 2009 až 2018 jsme naučili surfovat 90% kemperů.

Máte-li zájem o individuální pobyt či termín mimo hlavní sezónu, využijete nabídku individuálního kempu.

Pro více informací navštivte stránky www.surfcamp.cz.