RipCurl
SurfTravel na Facebooku SurfTravel na Twitteru SurfTravel na YouTube

O nás

Surf Travel je surfová cestovní agentura zaměřená na surfing na vlnách

Prošli nám rukama již tisíce začátečníků, z kterých jsme udělali surfaře. Můžete se s námi podívat na surfové kempy do Portugalska, Bali, Panamu a Maroka (tzv. Surf Camp) a na české surfové akce na Matyldě v Mostě.

Zaujalo Tě surfování a chtěl/a by ses to naučit? Tak to jsi tu správně!

Vybíráme top destinace s konzistentními surfovými podmínkami, spolupracujeme s stylovými surfhousy a máme intenzivní kurz pro začátečníky i pokročilé s licencovanými českými i místními instruktory a lifeguardy (garantovaný poměr max. 5:1), půjčení surf vybavení 24/7, originální „night life“, videocoaching, fotoshooting, přednášky a spoustu dalších aktivit!

VEŠKERÉ INFO O NAŠICH KEMPECH NALEZNEŠ NA WWW.SURFCAMP.CZ

Jsme profesionální tým lidí pracující v těch nejlepších podmínkách. Vždy vám je k dispozici ochotný český surf tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi z oblasti cestovního ruchu, sportu a marketingu. Naším hlavním partnerem je australská surfová značka Rip Curl.

Surf Travel s.r.o. – Sucursal em Portugal je pojištěná licencovaná surfová škola a provozovatel Surf Campu. V roce 2012 získala veškeré potřebné licence a povolení na provozování profesionální surfové školy.