RipCurl
SurfTravel na Facebooku SurfTravel na Twitteru SurfTravel na YouTube

O nás

Surf Travel je surfová cestovní agentura zaměřená na surfing na vlnách

Prošli nám rukama již tisíce začátečníků, z kterých jsme udělali surfaře. Pořádáme firemní team buildingy, surfové letecké zájezdy do Portugalska, Bali, Panamu a Maroka (tzv. Surf Camp), plavby po Kanárských ostrovech (tzv. Surf Boat Trip) a české surfové akce na Matyldě v Mostě. Dále spolupracujeme s českými školami v oblasti sportovních kurzů.

Zaujalo Tě surfování a chtěl by ses to naučit? Tak to jsi tu správně!

Vybíráme top destinace s konzistentními surfovými podmínkami, máme moderní surfhousy s bazénem, intenzivní kurz pro začátečníky i pokročilé s licencovanými českými i místními instruktory a lifeguardy (garantovaný poměr max. 5:1), půjčení surf vybavení 24/7, originální „night life“, videocoaching, fotoshooting, přednášky a spoustu dalších aktivit!

VEŠKERÉ INFO O NAŠICH KEMPECH NALEZNEŠ NA WWW.SURFCAMP.CZ

Jsme profesionální tým lidí pracující v těch nejlepších podmínkách. Vždy vám je k dispozici ochotný český surf tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi z oblasti cestovního ruchu, sportu a marketingu. Naším hlavním partnerem je australská surfová značka Rip Curl.

Surf Travel provozuje surfovou školu v portugalském Peniche

Dceřiná společnost Surf Travel s.r.o. – Sucursal em Portugal získala v roce 2012 veškeré potřebné licence a povolení na provozování profesionální surfové školy. Jsme jedinou českou legální certifikovanou surfovou školou u oceánu. :)